Masaj Ve Spa Merkezi

2013 yılında İstanbul Anadolu yakasında merkezi bir konumda hizmete başlayan İstanbul Masaj Ve Spa Salonu, herkesin ayağına kadar farklı spa termal masaj tekniklerini sunuyor. Sahip olduğu hizmetler ağının genişliği, profesyonel personeli ve tercih edilen tedavi seçenekleri bakımından lokal olarak öne çıkan bir spa masaj salonu olma özelliğine sahip.

Arzu edilen medikal bilgilere sahip olarak toplam temizlik, steril masaj teknikleri ve deneyimli masözler ve masörler gibi donanımlar ve ekibi bulunan İstanbul Masaj Ve Spa Salonu; bireylere ve çiftlere sağlık, wellness, bakım ve şifalı masaj hizmetleri sunma sözünü tutan bir hizmet sunuyor.

Özel Medikal Hizmetlerimiz ve Uzman Ekibimiz

Başta Anadolu yakası Maltepe olmak üzere yakın çevremizde hizmet verdiğimiz anahtar hizmetlerimiz arasında: vücut derinlemesine masaj, çift masaj, zevk verici masaj, iskelet sistemi masajı, spora hazırlık masajı ve aromaterapi masajı bulunmaktadır ayrıca aşağıda da bazı masaj çeşitlerini belirttik. Profesyonel ekibimizin size en iyi şekilde hizmet etmesi için masör ve masözlerimizin belirli aralıklarla eğitimler ile geliştirilen beceri yetenekleri sürekli taze tutulmaktadır. Aynı zamanda tüm uygulamalarımızın desteklenmesi ve sağlıklarınız için tam temizlik ve özel bilgiler içeren hijyen koşullarıyla hizmet veriyoruz.

Çoğu Kişiye Uygun Fiyat Seçenekleri

Unutmayın, İstanbul Masaj Ve Spa Salonu istekli müşterilerimize her anlamda uygun fiyatlarla kaliteli spa ve masaj hizmetleri sunma konusunda her zaman standartları yüksek tutmuştur. Ayrıca çoğu kişiye uygun alternatif seçeneklerimiz mevcuttur.

Tüm bu özellikleri bir araya getirdiğimizden emin olabilirsiniz.

  • Sizlere özel olarak uyguladığımız bazı masaj çeşitlerimizi aşağıda belirttik ve bu masaj uygulamaları sadece terapi seanslarımızın bir kısmını oluşturmaktadır daha detaylı bilgi için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.
  • Klasik Masaj; Sert vuruşlar eşliğinde dairesel hareketler ve ovma gibi hareketleri barındıran masaj türüdür.

    Thai Masajı; Vücudumuzda ki esnekliğimizi arttırmak, kas ve eklem gerilimini azaltmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek için pasif germe ve hafif baskıların uygulandığı masaj türüdür.

    Arometerapi Masajı; Bu masajı diğer masaj türlerinden ayıran en belirgin özellik bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanarak uygulanan bir masaj türüdür.

    Reflekseloji Masajı; Ayak refleksoloji masajı, plantar fasiit, ayak bileği yaralanmaları gibi gün içerisinde spor  veya  iş yaparken kişileri rahatlatmak için uygulanır.

    Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Leave a Reply