Spa masaj uygulamalarının olumlu etkileri

Maltepe Spa Masaj bakımı dendiğinde akla sadece su gelmemelidir. Bu bakımın temel etkenlerinin başında şifalı taşlar ve aromatik özlü bitkisel yağlar gelir. ANADOLU YAKASI SPA MASAJ manipülasyonlarında su, aromatik yağ ve tuzlar, taşlar kadar profesyonel masaj yöntemleri de önem taşır. Bir Maltepe SPA merkezine başvurduğunuzda birbirinden farklı yöntemler içinden seçim yapabilirsiniz.

 

masaj spa merkezi google masaj yahoo masaj facebook masaj twitter masaj instagram masa istanbul masöz masaj salonu

istanbul masaj ve spa merkezi

Anadolu yakası Masaj ve Spa, su ile birlikte uygulanan bir masaj metodudur. Ancak, doğal taşların enerjisinden ve aromatik yağların faydalı etkilerinden mutlaka yararlanılır. Kişinin durumuna ve ihtiyacına uygun olacak yöntem belirlendikten sonra uygulamaya başlanır. Uygulama esnasında kullanılacak aromatik yağlar ve doğal taşlar da yine kişinin ihtiyaç durumuna göre yöntemin içine dahil edilir. SPA masaj uygulamaları, kişinin kan dolaşımını düzenler,  ruhsal ve bedensel rahatlama sağlar. Günümüzde Maltepe Masaj ve SPA’nın çeşitli avantajlarından faydalanmak isteyenler için  MALTEPE SPA  havuzu  da oldukça popülerdir. Özel tasarımlı merkezimizde bulunan Jakuzi, günün stresinden kurtulmak için kullanılan en konforlu yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle hidroterapinin evde uygulanmasına fırsat veren bu MALTEPE SPA küvetleri sayesinde masaj uygulamalarının keyfi de bir arada yaşanabilir.

Günümüzde MALTEPE SPA  küvetleri, yalnız oteller ve SPA  merkezlerinde kullanılmaktan çıktı. Artık evlerinizin banyoları, yatak odaları ve bahçeleri jakuzi kullanım alanlarının başında gelmektedir. Burada en önemli mevzu, doğru bir şekilde kullanılmalarıdır. MALTEPE SPA  MASAJ küvetleri kullanıma başlamadan önce su ile doldurulur. Çünkü mekaniklerinin çalışması için  su ile dolu olması gerekir. Bazı Maltepe jakuzi modelleri, suyu aynı sıcaklıkta tutabilme özelliğine de sahiptir. Bu ısıtıcı özelliği, sıcak su takviyesi yapmadan konforlu bir duş alma imkanıda sunar. Su doldurduktan sonra jakuzinizin Maltepe masaj uygulama özelliğini de kullanmak istiyorsanız akım sağlama düğmesini devreye sokmalısınız. Jetleri masaj uygulama yönünde ayarladıktan sonra basınçlı su ile bedeninizin dilediğiniz bölgesine ulaşır ve masaj uygulamaya başlar.

 

Leave a Reply