Maltepe Özel Şifa Masaj Salonu

Maltepe Özel Şifa Masaj Salonu, 2011 yılında İstanbul anadolu yakası maltepe merkezinde açılan, Spa ve Masaj uygulamaları sektöründe lider konumda bulunan bir hizmet merkezidir. Kalite odaklı hizmet politikasından ödün vermeden hizmetlerini aralıksız devam ettirmekte olan salonumuz, geniş ürün ve hizmet portföyüyle her geçen gün kendini yenileyerek siz değerli müşterilerimize çok daha iyi ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Uzman masör ve masöz kadromuz sayesinde sizlere sunduğumuz emsalsiz hizmetlerin kalitesi ve kalıcılığını artırmak için her zaman çabamızdan bir çıkmaz bırakmamaktayız. Siz değerli ziyaretçilerimize hizmet verirken ulusal ve uluslar arası yüksek kalite ve standartları temel alıyoruz. Kolaylıkla planlanabilen ve rezerve edilebilen spa ve masaj hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanarak, stresli anlarınızı yönetebilir ve bu harika ortamda hoş vakit geçirebilirsiniz.

Misafirlerimize ayak uydurmak ve doğru ortamı sağlamak adına; salonumuzda masaj uygulama terapistlerimizin her biri için tek tek belirlenmiş ruhen ve enerji takviye masaj teknikleri ile klasik masaj, aromaterapi, peeling, sauna ve banyo, refleksoloji, spazm, kramp masajları gibi bir sürü seçenek sunuyoruz. Son olarak sizlere yapılan eşsiz masaj uygulamalarımızın yanında ikramlarımız çerezler/bisküviler, meyve ve ısıtılmış havlu hizmetimizle tamamlanmaktadır.

Sizin için hazırladıklarımızın en iyi versiyonlarını daha iyi hale getirmek adına Maltepe Özel Şifa Masaj Salonu olarak tüm bu hizmetleri sunarken maksimum kalitede hizmet anlayışı etkinliklerimizin her zaman aynı kalitede daha da gerlişerek devam edeceğini bilmenizi isteriz…

Leave a Reply