Maltepe Natural Spa And Massage Therapi Center

Maltepe Natural Spa And Massage Therapi Center 2002 yılında Anadolu yakası Maltepe de kurulmuştur. 2002 yılında özel tasarım ve inşaat profesyonelleri tarafından dizayn edilmiş merkezimiz, lüks spa ve masaj terapi merkezinin öncülerinden biri olmuştur. Günümüzde hatırı sayılır müşterilerimizin sadakatleriyle birlikte, spa masaj hamam sauna güzellik bakımları alanında uzmanlaşmıştır.

Şirketimiz pek çok prestijli kuruluş tarafından tanınmış ve sürekli müşterilerimiz olmuşlardır. Her yıl, Türkiye’nin en iyi spa ve masaj merkezi seçilen Maltepe Natural Spa And Massage Therapi Center, sunduğu emsalsiz terapiler, hizmet kalitesi ve modern teknolojiyi birleştirerek siz müşterilerine her zaman zarafetli ve konforlu mekanında emsalsiz hizmetler sunmaktan gurur duymaktadır.

Güzellik ve masaj uygulamaları için satış, siparişlerin teslimi ve sonrası destek Müşterilerimize kusursuz hizmet sunmak; aynı zamanda ilk öncelikli hedefimizdir. Uygulama merkezimize giren her eli açık misafirimiz, son teknolojinin en iyisiyle geliştirilmiş tedavi uygulamalarımızdan faydalanabilecek ve birkaç saat içerisinde terapistlerin sihirli elleri ve cihazların kullanım kolaylığına sahip olacaktır.

Kişisel verilerin güvenliği Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini her zaman önemseriz. Veri gizliliğini sağlamak ve müşterinin güvenilirliğini korumak için; yasalara uymaya ve politikalarımızı güncel tutmaya özen gösteririz.

Maltepe Natural Spa And Massage Therapi Center olarak siz misafirlerimizin, ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak, Müşterilerimize kesintisiz ve profesyonel bir spa masaj hizmeti sunmak, Spa ve Masaj alanındaki yenilikleri zaman kaybetmeden getirmek ve hatalı işlemler yapmaktan hep kaçınmak için seferber olduk.

Leave a Reply