Maltepe Lokman Hekim Masajı

İstanbul Maltepe Lokman Hekim Masaj Merkezi, 2005 yılında kurulmuş olan konumu İstanbul Anadolu yakası olan profesyonel bir masaj firmasıdır. Maltepe beldesinde kurulduğu günden bu yana, müşterilerimizin derinlerindeki strese dair en iyi çözümler üretmeyi kendimize misyon edindik. Yaklaşımımız sadece bir seans masaj değil, uzun vadeli sağlık ve rahatlama etkileri olan masaj hizmetleri sunacağımızdan emin olduğumuz kaliteli bir destek sağlamaktır.

Tecrübeli Genel Masaj Uygulama terapistleri tarafından gerçekleştirilen her bireysel masaj seansı, sizin özel gereksinimlerinize ve hedeflerinize uygun olarak ayarlanır. Derin dokunuş masaj, çok amaçlı masaj, hafif masaj ya da rahatlatıcı sultan masajı ile şiddetli kas ağrıları, stres, uyku bozuklukları, nominal fonksiyon bozuklukları ve sırt ağrıları arasındaki farklı etkileri test edebilirsiniz. Masaj yöntemine bağlı olarak, beklenen olumlu sonuçları elde edebileceğinizi bilmek konfor vericidir.

İstanbul Maltepe Lokman Hekim Masaj Merkezi Olarak Güvenlik, Temizlik ve Sağlık
Bize güvenerek gelen müşterilerimizin güvenliklerini en titiz biçimde koruyan bir ortam sağlarız. Ortamımızda gerekli sterilizasyon prosedürlerini göz önünde bulundurduk ve hijyen koşullarına uygun olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda İstanbul Maltepe Lokman Hekim Masaj Merkezi terapistlerimiz titizlikle seçildiklerinden, sizi tam güvenle kucaklıyoruz. Uzun soluklu ve güvenli bir sağlık sonuçları almanız için tüm tedbirleri alırız.

Kusursuz Müşteri Deneyimi
İstanbul Maltepe Lokman Hekim Masaj Merkezi Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş Ve Önceliğimiz Haline Gelmiştir. Anlayışlı, dostça ve profesyonel personelimiz müşterilerimizi her adımda destekler ve çözüm odaklı yaklaşımlarımız sayesinde isteklerinizi karşılamanıza yardımcı oluruz. En iyinin verilmesi, müşterilerimizin önerileri ve geri bildirimleriyle mümkündür. Kalitesiz servis kabul etmeyiz ve kalite konusunda asla taviz vermeden siz değerli misafirlerimizi memnun göndeririz.

maltepe masoz

Özel spa masaj merkezimizin uygulamış olduğu oldukça farklı yöntemler vardır teknolojik ve geleneksel yöntemler kullanılmaktadır bu yöntemler kısaca şöyledir.

EN YAYGIN MASAJ TEKNİKLERİNDEN BAZILARI ŞÖYLEDİR;

İstanbul spa masaj merkezi, masaj yapılacak bölgeye ve amacına göre değişen teknikleri vardır. Özel Maltepe masaj teknikleri ve masaj çeşitleri birbirinden ayrılır. Masaj tekniklerinden bazıları medikal masaj teknikleri bazıları ise rahatlatıcı istanbul masaj teknikleri olarak anılır. Öfloraj (Sıvazlama tekniği), Petrisaj (Yoğurma tekniği), Friksiyon (Dairesel Baskı tekniği), Tapotman (Avuç içi darbe tekniği), Vibrasyon (Titretme) gibi teknikler, yaygın masaj tekniklerinin arasında sayılır.

Dünyanın her yerinde oldukça popüler olan masajın bazı ülkelerde zaman içinde kültürel bir yeri bile oluşmuştur. Rahatlatıcı Avrupa yakası masaj teknikleri herhangi bir kırık, çıkık, kasılma durumu olmaksızın, vücudu gevşetmek ve stresi yatıştırmak amacıyla yapılan masaj çeşitlerini içerir.

Refleksoloji: Geleneksel masaj teknikleri (Bali Masajı, Thai Masajı, Sıcak Taş Masajı, Shiatsu Masajı) gibi masaj terapi yöntemi olarak kullanılan masaj türlerinin başında geliyor.

Refleksoloji masajı, İsveç masajına göre biraz daha kısıtlı alanlarda geçerli olan bir Maltepe masaj tekniğidir. Çoğunlukla ayaklara uygulanan Refleksoloji masaj tekniğinin ellere ya da kulaklara uygulanması da normaldir. Refleksoloji masajında amaç vücudun refleks noktalarını uyarmaktır. Vücudun bütün sinir sistemi bilindiği üzere ayaklardan geçtiği için özellikle ayaklara uygulanan Maltepe Refleksoloji masajında sinir sistemi uyarılır. Refleksolojinin masaj terapi yöntemlerinden biri olarak kabul edilmesinin nedeni de budur. Uzak Doğu toplumlarında oldukça yaygın olan Refleksoloji’de ayak tabanındaki belli noktalara özel baskı uygulanır.

Leave a Reply