Rahatlatıcı terapi imkanları sizleri bekliyor

Maltepe Spa Masaj Ve Sağlık Kulübü : Bayan Sauna, Bayan Fitness, Üç Adet tam donanımlı VIP masaj uygulama salonu, 3 Adet Masaj Odası, Bayan Türk Hamam Odası, Bayan Tuz Odası, Bayan Buhar Odası, Sadece Bayanlar için Tasarlanmış Kapalı Yüzme Havuzu, Bayan Kar Çeşmesi, Bayan Rahatlama Lounge Dinlenme Alanı, Macera Duşu,3 Adet Kese Köpük, Saç Ve Güzellik Merkezi, Bayan Kıyafet Değişme Odası, Vitamin (Mini) Bar.

Siz Bayanlara özel olarak tasarlanmış odalarımızda tazelenmek ve yenilenmek için refreshment terapi imkanları sizleri bekliyor.


Sağlık Kulübü Unisex : Unisex Sauna, Unisex Fitness merkezi, 7 Adet tam donanımlı Vip masaj odaı,3 Adet tam donanımlı masaj odası, Unisex Türk Hamamı, Unisex Tuz Odası, Unisex Buhar Odası, Unisex Kapalı Yüzme Havuzu, Unisex Kar Çeşmesi, Maltepe Masaj Salonu, Unisex Rahatlama Lounge Dinlenme Alanı, Aksiyon Duşu, 3 Adet Kese Köpük odası, Saç Ve Bakım Salonu, Unisex Kıyafet Değişim Odası, Vitamin(Mini) Bar.

Hayata yeni bir pencereden bakış açınızı değiştirerek sizlere sağlıklı yaşam ve yaşlanma fırsatları sunan merkezimizin kalifiye terapistleri sayesinde kendinizi yeniden keşfedeceksiniz


Maltepe Mini Bar’s (Vitamin Ve Oksijen) : Organik mevsimine ait taze meyve ve sebzelerin buluştuğu otantik ve modern bir tasarım ile size özel lezzetlerle buluşabilirsiniz. Vitamin köşelerimizin eşsiz hamam deneyiminizden sonra sizleri enerji depolamak ve organik lezzetlerle tazelenmeniz için mükemmel birer dinlenme mekânı olacaktır. Doğal ve mevsimsel ürünlerden hazırlanan sıcak detoks çayları, mevsimine göre taze sıkılan meyve ve sebze suları, Maltepe masaj alkollü veya alkolsüz kokteyl ve iştah açan içecek çeşitlerini Maltepe Vitamin Bar’da bulabilirsiniz. Vitamin barlarımızda kısa bir mola verirken, taze olarak hazırlanan meyve suları ve lezzetli enerji içeceklerinin yanında hafif atıştırmalık kanepeleri de tercih edebileceğiniz mini barlarımız vardır.  

Leave a Reply