Sağlıklı beslenme ve masaj

Uzman Diyetisyen Ve Terapist Meral Pakşeker, her bireyin yaşam tarzı ve çevresindeki faktörler göz önüne alınarak bireylerin ihtiyacına göre yani size uygun beslenme ve masaj programları hazırlamak için sizlere hizmet veriyor. İstanbul maltepe’de yer veren diyetisyen ve terapist kadrosunda üst düzey rahatlatıcı uygulamalar hekim desteği ile sağlıklı gıdalarla, harika masaj uygulamaları, her yaşa uygun formda gerçek yiyeceklerden oluşan içeriğin mükemmel bir biçimde sunulmasına dayanan bir metot aramaktayız. Sağlıklı beslenme ve bunun kapsamında şişmanlık ve obezite ile ilgili uzmanlıktayız. Teknik bilgi, bilimsel yaklaşım ve etik kuralları dahilinde kişiye özel diyet danışmanlığı sunmaktayız.

Öncelikle! Uzman Diyetisyen Ve Terapist Meral Pakşeker olarak sizlere çok özel bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Firmamız sağlıklı beslenme ve şişmanlık gibi sağlıksız yaşamın en temel unsurlarını diyet danışmanlığı hizmetiyle geliştirip sizlere sunmaktadır. Kaliteli bir diyet programıyla birlikte mevcut obezite durumunuzdan uzaklaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Ekibimizdeki uzman terapist ve diyetisyenler, kişilerin doğru ve dengeli beslenmesini sağlayarak onların kilo veren, metabolizmayı hızlandıran ya da kilo vermeyi sağlayan özel diyet ve masaj programları oluşturmakta. Uzun vadeli başarılı kalıcı sonuçlar elde etmek ve yaşamsal sağlığınızı korumak için bu konuda profesyonel yardım almanızı öneririz. Güvenilir çözümler ve garantili sonuçlar için ekibimiz bir araya gelmiştir.

Terapist ve Diyetisyenlerimiz; beslenmeyi değiştirmenize, yemeklerinize şeffaf ve açık bir yaklaşımla yeni tarzlar katmak ve stresli rutin hayatınıza sığdırmak için modern teknolojileri kullanmaktadır. Profesyonel ekibimiz 10 yılı aşkın tecrübeyle deneyimli kişisel koçlar aracılığıyla sizlere danışmanlık ve destek servisi sağlayacaktır.

Bir doktorun gerçek danışmanlığını arıyorsanız, firmamızdaki tüm temsilcilerin daha derin bir mesleki bilgiye sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Temel hedefimiz insanların sağlığını geliştirmek. Bunu sağlamak için hızlı ve spektrumu geniş uygulamalar ve diyet danışmanlığı hizmetleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Daha detaylı bir diyet ve masaj programına başlamak için bizimle irtibata geçin! Diyet programlarımızın yanında sizlere  özel spa masaj uygulamalarımızı da öneriyoruz.

maltepe masoz

Özel Masaj yapmak bir yandan özellikle selülit ve yağlı bölgelerdeki kan dolaşımını hızlandırarak bölgesel zayıflama için metabolizma hızlandırıcı etki oluşturur. Diğer yandan da fazla yağlanma ve selülit sorunu olan bölgelerin tespit edilmesine yardımcı olur. Masaj ile birlikte kullanılan bir takım aromatik bitkisel yağlar selülit tedavisi için kullanılmaktadır. İstanbul masaj yapmanın özellikle zayıflamak için çok farklı uygulama yöntemleri bulunmakla birlikte daha çok zayıflama ve masaj aletleri ile veya el ile masaj şeklinde iki ana gruba inceleyerek ayırmak mümkündür. Ayrıca üçüncü bir masaj yöntemi olarak bu iki grubun karma uygulaması ile yapılan masaj yöntemi de sayılabilir. Lenf drenaj yöntemi gibi modern yöntemler de bölgesel zayıflamak için faydaları olan bir masaj türü olarak aklınızda kalabilir.

Masaj nasıl yapılır?

İyi bir masaj seansı geçirerek zayıflama ve bölgesel incelme amaçlarınıza ulaşabilmeniz için her şeyden önce iyi bir masaj uzmanına ihtiyacınız var anlamına gelmektedir. Masör veya masöz tarafından adı verilen masaj uygulamasını yapan kişinin el mahareti ve hassasiyeti ne kadar iyi ise cilt altı dokuları ve kasları hissederek kan dolaşımını artıran etki oluşturması o derecede kolay olmaktadır.

Leave a Reply