Maltepe diyetisyen ve terapist merkezi

Hoş geldiniz Diyetisyen Ve Terapist Nagihan Ve Hülya Kaşar. Biz Maltepe Diyet ve Masaj Merkezi olarak İstanbul ilinde faaliyet gösteren bir diyetisyenlik ve masaj uygulama merkeziyiz. Tek amacımız, sağlıklı yaşam tarzları kurmak ve hastalarımıza özel diyetler ile üretilebilecek sürdürülebilir sonuçları sağlamaktır. Bizden destek aldıktan sonra size daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz.

Uzaman Diyetisyen Ve Terapist Nagihan Ve Hülya Kaşar, tüm vücut için doğru beslenmenin önemine ve dengeli beslenme programlarının faydalarına inanıyoruz. Bu nedenle personelimiz her zaman kişinin özelliklerini anlayarak özel diyet masaj ve egzersiz programları hazırlama arzusundadır. Değerli müşterilerimiz dengeli ve kontrollü beslenme alışkanlıklarını edinmesi ve zihinsel dengeleri yeniden kazanmak için bize desteğini gösteriyor.

Diyetisyen Ve Terapist Güllü Ve Hülya Kaşar olarak Sizinle çalışmaktan büyük mutluluk duyacağımıza emin olabilirsiniz. İstanbul anadolu yakasında ücrete tabi edebileceğiniz ek diyetisyenlik ve terapistlik merkezi olarak saygılarımızı ve eşsiz hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul diyet ve masaj merkezi olarak sizlere özel programlar ile rahatlatıcı seanslar için merkezimize bekliyoruz istanbul Masaj uygulamalarının etkileri esas olarak mekanik, fizyolojik, refleks ve psikolojiktir. Mekanik olarak masaj, ven ve lenf akımını, bazı ödem tiplerini ve subcutaneus skar dokusunu etkiler ve dokunun gerilmesini sağlar.

Maltepe spa masaj merkezi

Leave a Reply