Her masaj yönteminin etkili alanı farklıdır

Maltepe Spa Masaj Merkezi, Refleksoloji masaj seansı: Bu masaj uygulamasının yöntemi, ayak tabanlarımızdaki belirli alanlara baskı uygulayarak bedenin diğer bölgelerine etki etmesini gaye eder. Ayak tabanlarımızdaki belirli alanlar bedenimizin farklı organlarıyla ilişkili olduğu bilinmektedir. Mesleğinde Kalifiye Maltepe Masaj Terapistleri, bu noktaları parmaklarıyla uyararak organlarımızın görevlerini düzenler ve sağlığımızı iyileştirmede yardımcı olurlar. Oldukça Endike olan Refleksoloji yöntemi, organ rahatsızlıkları olan veya ayaklarına ilgi göstermek isteyen bireyler için uygun bir masaj yöntemdir.
Maltepe Masaj uygulaması yaptırmak isteyen bireylerin dikkat etmesi gereken bir diğer konu da doğru uygulayıcı seçimidir. Terapistlerin kalifiye, sertifikalı ve deneyimli olması oldukça mühimdir. Aksi takdirde masaj seanslarının faydasından çok zararı dokunabilir. Terapistler özenle belirlenirken şu hususlara dikkat edilmelidir.

anadolu yakası istanbul masöz bayan avcılar bakırköy taksim beyoğlu şişli masaj spa merkezleri hamam sauna hizmetleri

istanbul maltepe masaj salonu masaj hizmetleri

Terapistin hangi masaj türlerinde profesyonel olduğunu öğrenmek. Her masaj yönteminin etkili alanı farklı teknik ve bilgi gerektirir. Terapistler size uygun olan masaj kürünü yapabilecek yetenekte olması mühimdir.
Terapistlerin hijyen kurallarına uyduğundan emin olmak. Maltepe Masaj Terapistlerinin elleri, tırnakları, kıyafetleri ve kullandığı malzemeler temiz ve kaliteli olmalıdır. Ayrıca masaj uygulaması yapılacak ortamın da hijyenik ve rahat olması gerekir.
Terapistlerin iletişim becerilerine dikkat etmek. Terapistlerin size karşı saygın hareketlerde bulunmalı, nazik kibar eğitimli ve anlayışlı olması gerekir. Masaj uygulaması esnasında size nasıl hissettiğinizi sorarak veya isteklerinizi dinleyerek masajı size göre ayarlaması gerekir.
Terapistlerin fiyat politikasını önceden bilmek. Masaj uygulamasının süresi, türü, kalitesi, yeri ve fiyatı etkileyen faktörlerdir. Terapistlerin fiyatını önceden belirleyip size bildirmesi gerekir. Ayrıca masaj uygulamalarından sonra ekstra bakiye talep etmemesi gerekir.
Masaj uygulamaları, vücut için en faydalı olan yöntemlerden biridir. Ancak masaj yaptırmadan önce hangi masaj türünün size uygun olduğunu ve Terapistlerin nasıl biri olduğunu bilmek için onlarla konsültasyon yapabilirsiniz. Böylece masaj uygulamalarının faydalarından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Bu konuda endişe etmenize hiç gerek yok, çünkü Maltepe Spa Masaj sitemizde ki Terapistler kısmında bulabileceğiniz tüm sertifikalı çalışanlarımızın bilgilerine ulaşmanız mümkündür…

Leave a Reply