Aslı Spa Masaj Bali Masajı

İstanbul Aslı Spa Masaj Merkezi, 2003 yılında küçük bir masaj merkezi olarak İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde kurulan tecrübeli ve güvenilir, bir masaj hizmeti olma hedefi ile faaliyetine başlamıştır. Günümüzde sağlık sektörlerinin önde gelen isimlerinden biri olan Aslı Spa Masaj Merkezi, 21 yıllık tecrübesiyle yenilikçi yaklaşımları sayesinde müşterilerinin hizmet aldığı hizmetleri her koşulda en iyi kalitede almalarını sağlayarak hem turizm hem de yerel hizmet sektörlerinde uzmanlaşmış ve kurumun öncüsü olmuştur.

Aslı Spa Masaj Merkezi, masaj merkezleri arasında lider olarak iyileşme ve rahatlatma odaklı zengin hizmetler sunar. Aslı Spa Masaj Merkezi Hizmetleri arasında geçerli olan; Kış Terapisi, Sağlık Terapisi, Refleksoloji Masajı, Kral masajı, Sultan Masajı, Parmak Gevşetme Tekniği, Elmas Tekniği, Ayak Masajı, Bali Masajı, Taş Terapisi ve Özel Masaj danışmalığı yanı sıra emekli insanlar ve çocuklar için annelere özel hizmetler de vardır.

Aslı Spa Masaj Merkezi masaj hizmetlerinin etkinlik ve verimliliğini kanıtlamak için masajlarıyla ilişkilendirilmiş mevcut çalışmaların devamlılık arz eden sonuçlarını inceleyerek kendi teknolojisini sürekli olarak geliştirmektedir. Müşterilerine, pedoloji, su arabaları ve duş tedavileri dahil olmak üzere özel masaj merkezlerinde sıcak su terapisi ve diğer spa servisleri sunma imkanı sunar.

anadolu yakası istanbul masöz bayan avcılar bakırköy taksim beyoğlu şişli masaj spa merkezleri hamam sauna hizmetleri

istanbul maltepe masaj salonu masaj hizmetleri

Misyonu; problemlerle başa çıkmak için hem kendi yeteneklerini kullanan hem de en yeni teknolojileri kullanabilecek olan, çok sayıda onaylı ve deneyimli elit masözler tarafından uygulanan, dünya standartlarına uygun, en iyi sağlıklı yaşam eğitimi hizmetini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır. Aslı Spa Masaj Merkezi Spa masaj salonumuza özgün özel olarak sunduğumuz uzak doğu masaj uygulamalarından olan Balı masaj yöntemi sizler için önerilen bir rahatlama yöntemidir…

Bali Masajı Nedir?

Bali masajı, doğu kültürünün bir sentezi olarak geliştirilen, ayaktan başlayıp tüm vücudu kapsayan, Maltepe masajı farklı teknik ve manipülasyonlarla vücudumuzun kan dolaşım seviyesini artırarak, vücudun rahatlatmasını ve yenilenmesini amaçlayan bir İstanbul spa masaj türüdür aynı zamanda uzman terapistler sayesinde refleksoloji masaj uygulaması gibi Bali masajı da pek çok kronik rahatsızlık ve semptomların tedavisi için uygulanan başarılı bir terapi tekniğidir.

Bali Masajı Tekniği Nedir?

Bali Masaj tekniğinde Maltepe terapistleri bu masaj uygulamasına ayaklardan başlanır ve  thai masajı, İsveç Masajı, sıcak taş masajı gibi bilinen diğer vücut masajlarından farklı olarak refleksoloji  metodu kullanılarak öncelikle ayaklar üzerinden vücudun diğer organ, doku ve kemiklerine uyarılarda bulunulur ve vücudun gevşetilip rahatlatılması sağlanır.

Bali masajını diğer masajlardan ayıran diğer bir masaj tekniği ise masaja başlamadan önce vücut üzerinde meridyenlerin belirlenip enerji akışının doğru yönde gerçekleştirilmesinin sağlanmasıdır. İstanbul Maltepe masaj yöntemi ile Kasların ve dokuların rahatlatılması amacıyla aromatik yağlar yardımı ile uygulanan Bali masajı, el teknikleri ve manipülasyonları bakımından diğer masaj çeşitlerine göre daha sert uygulanabilmektedir.

Bali masajı tüm vücudu etkisi altına alarak, genel olarak ayaklardan başlayıp tüm sinir uçlarını gevşetip, lenf dolaşımını harekete geçirerek masajla kan dolaşımının artmasını sağlar ve vücudu zararlı maddelerden temizleyip, vücudun yenilenmesine yardımcı olur. Aslı Spa Masaj Merkezi, El ve ayak bölgesinde yoğunlaşarak tüm vücut üzerine uygulanan Bali masajı, esnetme, germe, sıvazlama ve yumruklama gibi farklı tekniklerin sentezi ile aynı zamanda tedavi edici ideal bir masaj türüdür…

Leave a Reply