kaliteli masaj ve diyet hizmetleri

Diyetisyen Terapist Betül Şeyma Avşar farklı beslenme ve masaj uygulama programlarının önerildiği, üstün kaliteli sağlık ve diyet hizmetlerinin sağlandığı Adana’nın Seyhan ilçesinde faaliyet göstermektedir.

Uzman diyetisyenlerden oluşan profesyonel ekibimiz hastalarımıza en üstün ve etkili çözümlerimizle destek olma amacıyla diyet ve masaj hizmetleri vermektedir. Günümüzde yaşanan beslenme ve diyet alışkanlıklarının değişimindeki netlikte bireylere yönelik uzmanlığımızın odaklandığı bizim temel misyonumuzdur.

Müşterilerimizin sağlık sorunlarını ve kaygılarını iyileştirmeyi ve gidermeyi amaçlamakla birlikte, özellikle kilo ile ilgili birçok tehditleri azaltmaya çalışıyoruz. Basite indirgemekten uzak olmamız ve kapsamlı gerçek çözümler üretmemiz nedeniyle, konfordan ve kaliteli hizmetlerden sunduğumuz özel uygulamaların sağladığı rahatlıktan eminiz.

Diyetisyen Terapist Betül Şeyma Avşar , En son teknolojiyi kullanarak, hastalarımıza optimize edilmiş duruma ve düşük maliyetle hızla erişebilecekleri sağlıklı diyet programları sunmak için çabalıyoruz. Kaliteyi, müşteri memnuniyetini ve hizmetin standartlarını gelecekte de korumayı planlıyoruz.

anadolu yakası istanbul masöz bayan avcılar bakırköy taksim beyoğlu şişli masaj spa merkezleri hamam sauna hizmetleri

istanbul maltepe masaj salonu masaj hizmetleri

İstanbul Diyet Ve masaj Merkezi Özel Uygulaması G5 masajı ile bölgesel incelmeye ne dersiniz? Bölgesel problemler kadından erkeğe birçok kişinin mutsuz olduğu bir konudur.  “Kilom yok ama göbeğim var”, “basenlerim kalın” ya da “ne denediysem selülitim geçmedi” dediğinizi duyar gibiyim. Bu problemleri kökünden çözmek aslında oldukça kolay. Öncelikle bölgesel yağlanma ve selülitin oluşma nedeninin düzensiz beslenme olduğunu bilmeniz gerekiyor. Terapist Nefes Arsız ve Diyetisyen Terapist Betül Şeyma Avşar, Bu yüzden önce beslenme tarzınızı değiştirin. Yani paketli gıdalardan, çok şekerli ve yağlı besinlerden, fast food gibi yiyeceklerden uzak durun. Çünkü bu yiyeceklerin tüketimi özellikle karın bölgesi yağlanmasına ve selülitlerin asıl nedenidir.  İstanbul Diyet Ve masaj Merkezi peki diyet dışında bölgesel zayıflamak için ne yapmalıyız, bölgesel zayıflama ne kadar etkili?” diye merak ediyorsunuz değil mi? Çok haklısınız. Bu noktada zayıflama masajı yardımınıza koşacaktır. zayıflama masajı sayesinde kan akımınız hızlanacak ve daha sıkı bir vücut elde edeceksiniz. Zayıflama masajına ek olarak spor ve diyet yaptığınız takdirde daha kısa sürede sonuç alacaksınız.

İstanbul Masaj Ve Diyet Merkezi G5 Masajı Nedir?

Diyetisyen Terapist Betül Şeyma Avşar, İstanbul Diyet Ve masaj Merkezi Bölgesel zayıflama cihazları arasında en çok tercih edilen yöntem zayıflama uygulamasıdır. Zayıflama masajı ritmik titreşimsel hareketler ile vücudu rahatlatan bir masajdır. G5 masajı özellikleri; kasların gevşemesi ve kan dolaşımının artmasıyla yoğun bir gün ardından yorgun kaslarınızı rahatlatır. Bu etkisinin yanı sıra asıl tercih nedeni bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi. İstanbul Diyet Ve masaj Merkezi Masaj sırasındaki hızlı titreşimlerle hem sıkılaşma olurken hem de selülit görüntüsü azalır. Uyluklar ve kol bölgesi gibi vücudun tüm noktalarında uygulanması mümkün. Diyetisyen Terapist Betül Şeyma Avşar Ama aslında genellikle üst bacak, basen ve popo bölgesi için tercih sebebi.

Online diyetisyen yorumları, diyetisyen uygulamaları ve değişimlerini incelemek veya profesyonel beslenme danışmanlığı almak için tıklayınız.

İstanbul G5 Masajının Faydaları Nelerdir?

Diyetisyen Terapist Betül Şeyma Avşar, İstanbul Diyet Ve masaj Merkezi Çalışma mekanizması titreşim hareketlerine dayanan bu masaj, hücreleri hareketlendirir ve sıkılaştırır. Bu faydalara ek olarak cildinizin daha sıkı olmasını sağlar. Aynı zamanda bir masaj türü olması nedeniyle mental anlamda da daha iyi hissetmenizi sağlar. “Zayıflama masajı etkili mi, G5 masajı ne işe yarar?” diye merak ediyorsanız işte detaylar;

  • Kan dolaşımını hızlandırır.
  • Kronik kas ağrılarını azaltır.
  • Masaj uygulaması olduğundan zihinsel ve bedensel stresi azaltır.
  • Vücudun sıkılaşması ve cildin elastikiyet kazanmasını sağlar.
  • Kan dolaşımını sağlar ve bu sayede selülit görüntüsünden kurtulmanızı sağlar.
  • Yağ yakımını hızlandırır.

Leave a Reply