Diyet Masaj Ve Kaliteli Yaşam

İstanbul Maltepe Diyet ve Yaşam Masaj Merkezi, Avrupa yakası Yenimahalle semtinde 2003  yılında Uzman Diyetisyen Terapist Hülya Kaşar  tarafından kurulmuştur. Sağlıklı yaşamın herkese hayat kalitesini artıracağının bilincinde olan İstanbul Maltepe Diyet ve Yaşam Masaj Merkezi, diyet ve masaj hizmetleriyle hedeflerimize ulaşmamıza yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

İstanbul Maltepe Diyet ve Yaşam Masaj Merkezi, İstanbul Psikoloji, Diyet ve Yaşam direktörü olarak aynı renk sistemi ile ortak markalaşmıştır. Yetkin ve lisanslı elemanlarla çalışan firmamız, diyet programlarına dek her alanda sizlere deneyimli hizmet vermektedir.

İstanbul Maltepe Diyet ve Yaşam Masaj Merkezi olarak, kendimizi sürekli geliştirmeyi amaç edinmiş bulunuyoruz. Sevdiklerinizin sağlıklı yaşamak için her şeyi sunmaya hazır olduğumuzu söylemekten büyük bir gurur duyuyoruz. Müşterilerin kendi mutabakatıyla belirlenen planlarımız sayesinde kontrolsüz uygulamalardan kaçınmak, diyet konusunda seçilen besinler arasında kaliteli, paylaşılabilir ve sağlıklı yaşam için doğal besinleri tercih etmek gibi zengin bir deneyim sunuyoruz.

anadolu masaj salonu aromaterapi masaj uzak doğu masaj internasyonel masaj google masaj istanbul avrupa yakası masaj hot mail masaj yeni masöz terapist

istanbul maltepe masaj salonu

İstanbul Maltepe Diyet ve Yaşam Masaj Merkezinin temel yaklaşımı, ortaya çıkacak sonuçların sizin yaşam kalitenizi arttırmakta ve kişisel gelişiminizi artırmakta daha da önemli olduğudur. Öz benliğinizi en üst seviyeye çıkarmanız ve kendi potansiyelinizi keşfetmeniz için her türlü desteği veriyoruz.

Her bireyin ihtiyaçları farklı olduğundan, sizin için en uygun olanı bulmak için gerekli profesyonellikte muayene hizmetini sunmaktan büyük keyif alıyoruz. Bu nedenle İstanbul Maltepe Diyet ve Yaşam Masaj Merkezi, size eşsiz bir deneyim sunacağımızı ve size yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağımızı söylemekten memnuniyet duyarız.

Medikal masaj uygulaması tüm dünya ülkelerinde doktor tarafından hastanın reçetesine yazılan bir tedavi yöntemi. Çünkü sistemli ve belirli bir mekanik enerjiyle yapılan bu medikal masaj, hasta ya da yorgun organı rehabilite eder, yeniden eski fonksiyonuna dönmesini sağlar. Sayısız hastalığın tedavisinde tamamlayıcı olarak kullanılan medikal masaj yöntemi, hastanın hem vücut hem yaşam kalitesini yükseltir. Terapist Diyetisyen Hülya Kaşar, Cilt, organlar, dolaşım, kas ve sinir sistemi üzerinde çok faydalı etkileri olan bu masaj uygulaması, dolaylı olarak psikolojiyi de olumlu yönde etkilediği için iyileşme sürecini bariz şekilde hızlandırır.

Ben de bir diyetisyen olarak İstanbul medikal masaj uygulamasının nimetlerinden bolca faydalanıyorum. Kişiye özel olarak oluşturduğumuz beslenme planını medikal masajla kombine ederek bir programlama yapıyoruz. Hazırladığımız bu özel beslenme ve masaj planıyla kişinin zaten metabolizmasını hızlandırmış; yağ yakımını ve ödem atımını başlatmış oluyoruz, ama bu süreci Maltepe medikal masaj uygulamasıyla daha da hızlandırıyoruz. Çünkü cilt, organlar, dolaşım, kas ve sinir sistemi üzerinde sayısız faydası olan medikal masaj yöntemi, metabolizmayı da müthiş şekilde hızlandırıyor. Hem sağlıklı beslenme hem de masaj uygulamasıyla kombine edildiğinde artan metabolizma hızı sayesinde çok daha hızlı bir yağ yakımı, ödem atımı, incelme ve sıkılaşma süreci başlamış oluyor. İstanbul Terapist Diyetisyen Hülya Kaşar, herkes bana çalışanlarımı kısa sürede nasıl hızla zayıflattığımı soruyor. Bunun sırrı konuyu biraz daha bütüncül ele almak diyebiliriz. Sadece diyetle değil, farklı yöntemlerle de zayıflama sürecini desteklemek çok önemli. Bu anlamla birkaç yöntem daha uyguluyorum, onları da Maltepe sağlıklı diyet spa masaj merkezimize gelen misafirlerimize yüz yüze anlatacağım.

Leave a Reply