Beylikdüzü Masöz Ve Masaj Hizmeti

MASAJ HAKKINDA 13

Masaj uzak doğudan dünyaya yayılmış olan bir rahatlama hatta zaman zaman tedavi aracıdır. Masaj gelişimi süresince çok çeşitlenmiştir. Bunlardan biri de her daim ve özellikle kadınlar tarafından oldukça talep gören selülit masajıdır.

SelülitMasajı Nedir?

Selülit vücudun aşırı yağ biriktirmesi ile oluşur. Özelikle bacakların üst bölgelerinde ya da kalçada görülür ve daha çok kadınlarda oluşmasının sebebi de östrojen hormonu etkilidir.

Masaj salonumuzdaki uzman ekibimiz sayesinde kaliteli hijyene dikkat eden ve doğru masaj ile selülitlerinizden artık kurtulabilirsiniz. Beylikdüzündeki masaj salonumuzda müşteri odaklı hizmetimiz ile selülitler artık sorun olmaktan çıksın.

SelülitMasajı Ne İçin Yapılır?

Selülit masajı vücudunuzdaki kötü görüntüyü yok etmeye ve sağlıklı bir vücuda kavuşmanızı sağlayacaktır. Uzmanlarımız vücudunuzda biriken yağın toplandığı noktaya sürekli baskı uygulayarak vücutta bir hareketlenme yağda dağılma başlayacaktır. Masaj sayesinde vücutta dolaşan oksijenin miktarı artacaktır ayrıca kan dolaşımını da hızlandıracak ve bu da zaman ile vücudu sağlıklı bir görüntü oluşmasını sağlayacaktır.

Selülit masajı yaptırırken dikkat etmeniz ve en hassas davranmanız gereken konu işin uzmanına kendinizi emanet etmeniz gerekir. Sizin hassasiyetleriniz bizim de hassasiyetimizdir. Uzman eller hangi noktaya nasıl ve ne şekilde dokunmak gerektiğini bilmektedirler. Aksi takdirde verdiğiniz emeğin ve harcadığınız paranın karşılığını alamayabilirsiniz ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

SelülitMasajı Ne Sıklıkta Yapılmalı?

Selülit masajları için şu kadar seansta halledilir demek çok zordur bunun en büyük nedeni de her vücut yapısının yanı sıra her vücuttaki selülit oranının farklılık göstermesidir. Fakat şunu da söyleyebiliriz ki selülit masajlarını sık aralıklar ile yaptırmalısınız ki faydasını kısa sürede görebilesiniz. Vücudunuzdaki o rahatsız edici portakal görüntüsünden kurtulduktan sonra da masajlara devam edin ki sonrasında aynı sorunları tekrar tekrar yaşayıp sürece en başından başlamak zorunda kalmayın.

Müşteri odaklı anlayışımız ve profesyonel kadromuz ile hatta sektöründe bulunan diğer salonlara göre en uygun fiyatlar ile çok yakınınızdayız.

Sadece selülit masajı değil her tür rahatsızlığınıza ihtiyacınıza uygun masajlar ile Beylikdüzü masaj salonu hizmetinizdedir.

 

Leave a Reply